اوقات شرعی
 • پنج شنبه،28 تیر 1397
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر : روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان مشهدمقدس
   تعداد بازدید: 205
   کد: 109437
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۰۷/۱۵
   در نود و نهمین جلسه شورای اسلامی شهرستان مشهد مقدس تصمیم گیری شد؛

   تحویل واحدهای مسکن مهر رضویه تا ابتدای آذر 95

   فاز دوم مسکن مهر شهر رضویه تنها پروژه مسکن مهر در شهرستان مشهد مقدس است که آخرین وضعیت اجرایی تاسیسات زیربنایی آن در جلسه نود و نهم شورای اسلامی شهرستان مشهد مقدس بحث و بررسی شد.
   در نود و نهمین جلسه شورای اسلامی شهرستان مشهد مقدس تصمیم گیری شد؛تحویل واحدهای مسکن مهر رضویه تا ابتدای آذر 95

    به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان مشهد مقدس در نود و نهمین جلسه علنی این شورا با حضور مدیران دستگاه های اجرایی مربوطه آخرین وضعیت اجرایی تاسیسات زیربنایی پروژه مسکن مهر شهر رضویه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

   در این جلسه که در غیاب غلامرضا بصیری پور ریاست شورا اداره آن را غلامحسین علیپور نائب رئیس شورا بر عهده داشت مدیران استانی،شهرستانی و شهری دستگاه ه های اجرایی آب و فاضلاب،برق،گاز و مخابرات به تشریح آخرین عملکرد خود در خصوص اجرای تاسیسات زیربنایی مسکن مهر شهر رضویه پرداختند،همچنین در این جلسه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و شرکت مروافن نیز به تشریح عملیات اجرایی این پروه پرداختند.

   از تغییر نگاه مدیران به مسکن مهر تا ایجاد کارگروه برای حل مسائل پیش رو

   غلامحسین علیپور نائب رئیس شورای اسلامی شهرستان مشهد در این جلسه گفت با توجه به مشکلاتی که مردم در تحویل فاز 2 مسکن مهر رضویه با آن روبرو هستند تقع ما از مدیران این است به جای مساله سازی نسبت به حل مساله اقدام نمایند،در ادامه با پیشنهاد مهدی زارعی بخشدار کلات مقرر شد با هماهنگی و همکاری شورای اسلامی شهرستان کارگروهی متشکل از نمایندگاه دستگاه های اجرایی تشکیل شود تا روند کاری این پروژه را بررسی و تسریع نماید.

   تعیین تکلیف زمان نهایی تحویل واحدهای مسکونی

   در بخش دیگر این جلسه عباسعلی بادیانی عضو هیات رئیسه و خزانه دار شورای اسلامی شهرستان مشهدمقدس با اشاره به این نکته که درخواست ما تعیین تکلیف نهایی زمان تحویل واحدها به متقاضیان است خاطرنشان کرد به استناد آمار و شواهد شورای اسلامی شهر رضویه و شورای اسلامی شهرستان مشهد جزء معدود شوراهایی در کشور و استان ا ست که پیگیر حل مسائل مرتبط با مسکن مهر هستند که نتیجه آن تسریع در واگذاری فاز اول این پروژه در دی ماه سال گذشته به متقاضیان بود و در این جلسه توقع ما این است زمان نهایی تحویل واحدها اعلام گردد.

   علی کبریان رئیس شورای اسلامی شهر رضویه نیز در این جلسه به بیان مشکلات و موانع پیش رو در تکمیل ساخت این پروژه از جمله کندی نصب انشعابات آب و برق پرداخت.

   تا زمانی که مافیای آب در کشور باشد بحث در خصوص مدیریت آب بی فایده است

   محمدحسین جهانبخش رئیس کمیسیون برنامه،یودجه و عمران و توسعه شهری و روستایی شورا اسلامی شهرستان مشهد مقدس نیز با بیان معظل مدیریت در استفاده بهینه از منبع آبی گفت زمانی که مافیایی در کشور وجود دارد که آب را مدیریت می کند بحث در خصوص توسعه آن بی فایده است و باید با آنچه که امروز داریم مساله را حل نماییم.

   درپایان این جلسه مقرر شد تا ابتدای آذر 95 واحدهای فاز دوم مسکن مهر شهر رضویه تحویل متقاضیان شود.

    

   تعداد بازدید: 205
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر